cs-underground
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре Дошли в Нашия Форум Забавлявайте се ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ако търсите някоя игра пишете тук.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
r3cp3c7 xD
Регистиран
Регистиран
r3cp3c7 xD


Брой мнения : 22
Join date : 31.08.2012

Ако търсите някоя игра пишете тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Ако търсите някоя игра пишете тук.   Ако търсите някоя игра пишете тук. Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 8:30 am

А


Последната промяна е направена от r3cp3c7 xD на Вто Фев 13, 2018 8:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ckY`
Регистиран
Регистиран



Брой мнения : 19
Join date : 05.09.2012
Age : 26
Местожителство : Dulovo

Ако търсите някоя игра пишете тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако търсите някоя игра пишете тук.   Ако търсите някоя игра пишете тук. Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 9:25 am

искам да питам каква е тая игра dark souls намерил сам я но не разбирам от играта
Върнете се в началото Go down
amor1
Регистиран
Регистиран



Брой мнения : 19
Join date : 21.09.2012

Ако търсите някоя игра пишете тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако търсите някоя игра пишете тук.   Ако търсите някоя игра пишете тук. Icon_minitimeПон Сеп 24, 2012 5:49 pm

Искам да попитам ако някой знае играта crossfire да ми каже откъде да я изтегля защото като я инсталирам и я пусна ми пише you version is old pls помогнете ми да ми кажете откъде да я дръпна за да я цакам Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако търсите някоя игра пишете тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако търсите някоя игра пишете тук.   Ако търсите някоя игра пишете тук. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако търсите някоя игра пишете тук.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пишете тук
» Искаш ли... (игра)
» Как да снимаме по време на игра на cs
» Настройки за по-добра игра с AWP !
» Правила за игра в Agent`| Dust2 Only

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
cs-underground :: МЯСТО ЗА ОТДИХ :: Игри-
Идете на: