cs-underground
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре Дошли в Нашия Форум Забавлявайте се ! .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Значително подобряване на FPS-то

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
zDoc4
Сървър Админи
Сървър Админи



Брой мнения : 20
Join date : 18.08.2012

Значително подобряване на FPS-то Empty
ПисанеЗаглавие: Значително подобряване на FPS-то   Значително подобряване на FPS-то Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 10:27 am

1. КОМАНДИ (Пишат се в конзолата)

Ето някои команди които със сигурност помагат за оптимизирането на FPS-то Ви. (ВАЖНО! Възможно е стойността на тези команди да е зададена в csdir/cstrike/config.cfg и те да могат да се променят само от там!)
fps_max 101 (Това е FPS-то което можете да имате максимално)
fps_modem 0
hud_draw 0 (ВАЖНО! Тази команда значително вдига вашето FPS, но маха мерника, живота и чата Ви. Може да се пуска и да се изкл/вкл. с командите bind КОПЧЕ "hud_draw 1" за изкл. на командата и bind КОПЧЕ "hud_draw 0" за вкл.)
developer 1 (Тази команда е забранена в някои сървъри, особенно ако играете Jump, но значително дига FPS-то ви и оставям решението на Вас дали да я използвате - лично аз вече не играя с нея.)
cl_weather 0 (Тази команда спира дъжда на карти като de_aztec - ето затова имате ниско FPS на тази карта.)

За да виждате FPS-to си на екрана напишете следните команди в конзолата:

net_graph "2"
net_graphpos "3"
net_scale "5"
Върнете се в началото Go down
Reflex-
Регистиран
Регистиран
Reflex-


Брой мнения : 21
Join date : 03.09.2012
Местожителство : Бургас

Значително подобряване на FPS-то Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значително подобряване на FPS-то   Значително подобряване на FPS-то Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 4:37 pm

На мен не ми става, ако някой може да ми каже как да о оправя Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
zDoc4
Сървър Админи
Сървър Админи



Брой мнения : 20
Join date : 18.08.2012

Значително подобряване на FPS-то Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значително подобряване на FPS-то   Значително подобряване на FPS-то Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 7:15 am

пиши в конзолата : developer 1 и fps_max 999 Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Значително подобряване на FPS-то Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Значително подобряване на FPS-то   Значително подобряване на FPS-то Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Значително подобряване на FPS-то
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
cs-underground :: COUNTER-STRIKE :: Уроци-
Идете на: